Запроваджено додаткові тимчасові режимні обмеження

Запроваджено додаткові тимчасові режимні обмеження

Державне підприємство “Висоцьке лісове господарство” нагадує любителям збирання ягід та відвідувачам лісових масивів району ,що у зв’язку з військовою агресією рф проти України, відповідно до закону України “Про правовий режим воєнного стану”, указів Президента України від 24.02 2022 №64/2022 “Про введення воєнного стану”.

Згідно Наказу від 13.05.2022 року №46-ОД. 9 прикордонного загону імені Січових Стрільців Державної прикордонної служби України в межах Сарненського та Вараського району запроваджено додаткові тимчасові режимні обмеження:
-заборонено будь-яке пересування цивільних осіб у смузі яка безпосередньо прилягає до державного кордону, завширшки 1000 метрів, окрім території населених пунктів, які безпосередньо прилягають до державного кордону;
-в межах решти території контрольованого прикордонного району (до 20 км від Державного кордону) заборонено пересування осіб та транспортних засобів, проведення всіх видів робіт поза насаленими пунктами з 22-00 вечора до 05-00 ранку. Пересування та перебування осіб у лісових масивах та лісосмугах (за винятком працівників відповідних установ та організацій на яких покладено обов’язки контролю за збереження природних ресурсів).

Адміністрація ДП “Висоцький лісгосп”

Коментарі заборонені.