Створюємо ліси разом!

Створюємо ліси разом!

Відповідно до указу Президента №228/221 «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів» ДП «Висоцький лісгосп» запрошує всіх бажаючих долучитися до акції «Створюємо ліси разом»!

18 жовтня буде проведено Головний захід акції – проведення робіт з посадки захисних насаджень у Висоцькому лісництві, квартал 83 виділ 116 площа 0,5 га.

Додаткові заходи акції – прес-конференції, круглі столи з метою зняття соціальної напруги та критичних настроїв у суспільстві, викликаних хибними стереотипами суспільної думки щодо лісового господарства, озеленення і створення парків і скверів.

Для дітей молодшого шкільного віку буде проведено конкурс малюнку на тему «Створюємо ліси разом», «Зелена планета для кожного з нас», організація зустрічей працівників лісової охорони з учнями, проведення лекцій для школярів на природоохоронну тематику.

Лісгосп буде сприяти проведенню робіт по озелененню територій об’єднаних територіальних громад, створення та впорядкування об’єктів озеленення в населених пунктах (парки, сквери, озеленення шкіл, дитячих садків та інших установ).

Контакти ДП «Висоцький лісгосп»:

Відповідальна особа — провідний інженер лісових культур Вальковець О.Т.

Телефон — 0664560445

Пошта — dpvllis@gmail.com

Коментарі заборонені.