Принцип №4

Принцип №4

Принцип 4. Стосунки з громадами

Підприємство має сприяти підтриманню або підвищенню соціально-економічного добробуту місцевих громад.

Адміністрацією підприємства при прийомі на роботу надається перевага місцевому населенню та місцевим лісозаготівельним бригадам.

На території лісгоспу місцевим населенням щорічно проводиться проводиться збір дикорослих плодів, грибів, ягід для власного споживання.

Права працівників на підприємстві захищає профспілкова організація. Періодично переглядається колективний договір між адміністрацією та профспілками. В якості соціального пакета ДП «Висоцький лісгосп» надає своїм працівникам матеріальну допомогу, застосовує системи преміювання, оплата за навчання на курсах підвищення кваліфікації, оплата мобільного зв’язку, частково компенсує санаторно-курортне лікування працівників, купує новорічні подарунки для дітей працівників, подарунки жінкам до березневих свят тощо. Періодично за рахунок підприємства працівники проходять медичний огляд.

Підприємство забезпечує паливними дровами жителів населених пунктів, школи, дитячі садки та інші підприємства та організації району.     

При плануванні та проведенні лісогосподарських заходів в лісах, підприємством проводяться консультації із зацікавленими сторонами.