Пожежонебезпечний період

Пожежонебезпечний період

У зв’язку з жаркою погодою, на Рівненщині в лісових масивах склався надзвичайний 5 клас пожежної небезпеки. По прогнозу гідрометеорологічного центру МНС, у червні й надалі очікуються рекордно високі температури повітря.

За таких умов надто високий ризик виникнення лісових пожеж. Їх причинами стають розведені багаття, кинутий непогашений сірник чи недопалок, спалювання рослинних залишків, а також іскри, що вилітають з вихлопних труб автотранспорту.

Враховуючи дану ситуацію, з метою попередження пожеж, ДП “Висоцький лісгосп” закликає мешканців району тимчасово утриматись від в’їзду на відпочинок до лісу. Це пов’язано з тим, що люди під час відвідування лісів чи торфовищ часто ігнорують вимоги пожежної безпеки та не замислюються над наслідками.


З цим ДЕРЖАВНЕ ПІДПР?ЄМСТВО В?СОЦЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО закликає населення із зрозумінням поставитися й обов’язково дотримуватися тимчасово введених вимушених заборонних заходів. Пам’ятайте, що лише спільними зусиллями ми зможемо уникнути пожеж і зберегти навколишнє середовище від руйнівної сили вогню.

У разі виявлення лісової пожежі в лісових масивах щиро просимо повідомити або “маякнути” працівникам лісової охорони за такими номерами:

0504509626, 0504350475, 0680160764.

Адміністрація ДП ”Висоцький лісгосп”

Коментарі заборонені.