Лісовідновлення
Гектари вирощених лісів – основна продукція лісівників, заради виготовлення якої і працює колектив.
Лісгоспом не допускається розрив між вирубуванням стиглого лісу і залісненням вирубок. Забезпечується щорічний обсяг лісовідновчих робіт на площі 400-450 га, в тому числі створення лісових культур 300-320 га. На ділянках, де неможлива посадка лісу через надмірну їх зволожуваність проводяться роботи по сприянню природному поновленню на площі 40-50 га.
Для забезпечення потреб в садивному матеріалі кожне лісництво має власні тимчасові та постійні розсадники, де вирощується 2,5 млн.шт. садивного матеріалу. Вирощується також декоративний садивний матеріал для робіт по озелененню для власних потреб та для реалізації.
Для того, щоб виростити якісний посадковий матеріал, високо- продуктивні насадження необхідно доглядати ніжні сходи деревних рослин в розсаднику, посаджені саджанці на лісокультурних площах протягом вегетаційного періоду.
Тому з початком весни в кожному лісництві створюються сезонні лісокультурні бригади.
Велика увага приділяється заготівлі високоякісного насіння, яке є запорукою створення високопродуктивних насаджень. Від якості зібраного насіння залежить не лише приживлюваність лісових культур, але й загалом майбутнє зелених насаджень – це чітке правило для лісівників. Для покращення лісонасінневої бази створено родинну плантацію сосни, яка дасть змогу отримувати насіння поліпшеної якості і, відповідно, міцні, стійкі та з покращеними генетичними якостями сіянці.